PASIEKIMAI

20240411_131953
Respublikinis lietuvių kalbos projektas „KURIAME PASAKAS KARTU“

Dalyvavome Respublikiniame Tautinių bendrijų pradinių mokyklų lietuvių kalbos projekte.” Kuriame pasakas kartu.” Sveikiname jaunuosius talentus.

lietuviu-kalba2
Sveikiname raštingiausią Vilniaus miesto tautinių bendrijų mokyklų mokinę!

Sveikiname raštingiausią Naujamiesčio mokyklos ir Vilniaus miesto tautinių bendrijų mokyklų 5-6 klasių mokinę!

dikmaz1
Sudėtingiausių lietuviškų žodžių 5–10 „Žaibo“ diktantas

Kovo 12 dieną, ilgosios pertraukos metu, 5–10 klasių mokiniai varžėsi rašydami sudėtingiausių lietuviškų žodžių diktantą.

lietuviu-kalba2
9–10 klasių mokinių lietuvių kalbos olimpiada

Vasario 13 dieną Vilniaus Vladislavo Sirokomlės gimnazijoje įvyko Vilniaus miesto tautinių mažumų mokyklų 9–10 klasių mokinių lietuvių kalbos olimpiada. Mūsų mokyklai atstovavo 10a klasės mokinė Simona S., kurią ruošė lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Inesa K..

Image-1 (4)
3 – 4 klasių mokinių raiškiojo skaitymo konkursas „Stebuklinga kelionė“

Sveikiname 4a klasės mokinę Niką T., kuri tapo konkurso nugalėtoja ir laimėjo II vietą.

atsisiųsti
Tarptautinio matematikos konkurso „Kengūra 2023“ nugalėtojai

Tarptautiniame matematikos konkurse „Kengūra 2023“ dalyvavo 52 mokyklos mokiniai. Iš jų į Lietuvos mokinių TOP-50 pateko 3.

Nacionalinio mokinių pasiekimų patikrinimo rezultatai

Nuo 2017 metų diagnostinių ir standartizuotų testų vykdymą reglamentuoja Nacionalinio mokinių pasiekimų patikrinimo organizavimo ir vykdymo tvarkos aprašas , patvirtintas Švietimo ir mokslo ministro 2017 m. sausio 4 d. įsakymu Nr. V6. NMPP paskirtis – suteikti švietimo dalyviams grįžtamojo ryšio informacijos apie mokinių mokymosi rezultatus. Ši informacija reikalinga priimti sprendimus, kaip toliau galėtų būti tobulinamas mokymas ir mokymasis mokinio, mokytojo, klasės, mokyklos, savivaldybės ir nacionaliniu lygmenimis.

NACIONALINIO MOKINIŲ PASIEKIMŲ PATIKRINIMO MOKYKLOS ATASKAITA
MOKYKLOS STANDARTIZUOTŲ TESTŲ ATASKAITA

Standartizuotų testų tikslas – sudaryti sąlygas mokykloms ir mokytojams savarankiškai ir objektyviai įsivertinti savo mokinių mokymosi pasiekimus, rinkti grįžtamojo ryšio informaciją, reikalingą ugdymo kokybei ir vadybai gerinti.
2016 metais mokykloms buvo pasiūlyti šie vertinimo įrankiai: diagnostiniai vertinimo įrankiai 2 klasės mokiniams (skaitymo, rašymo ir matematikos sričių) ir standartizuoti testai 4 klasių (skaitymo, rašymo, matematikos, pasaulio pažinimo sričių), 6 klasių (skaitymo, rašymo ir matematikos sričių), 8 klasių(skaitymo, rašymo, matematikos, gamtos mokslų ir socialinių mokslų) mokiniams.
Detalesnę informaciją rasite NEC interneto svetainėje skyrelyje „Standartizuoti testai“ adresu http://www.nec.lt/