MOKYTOJAI

Regina Kozlovskienė

Etikos/Rusų kalbos vyr. mokytoja
9b klasės vadovė
28 kabinetas

Tatjana Gultiajeva

Tikybos mokytoja

Živilė Anušauskaitė

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja metodininkė
10a klasės vadovė
18 kabinetas

Ala Aniskevič

Lietuvių kalbos ir literatūros vyr. mokytoja

Inesa Kvedaraitė

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja
5b klasės vadovė
33 kabinetas

Violeta Lukoitienė

Lietuvių kalbos ir literatūros vyr. mokytoja
7b klasės vadovė
23 kabinetas

Danutė Mišrienė

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja metodininkė

Amanda Alesiūtė

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja

Eugenija Prevlockaja

Lietuvių kalbos ir literatūros vyr. mokytoja

Agnė Straigytė

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja

Arnoldas Riekumas

Lietuvių kalbos ir literatūros vyr. mokytojas
5a klasės vadovas
32 kabinetas

Liudmila Jurgelevičienė

Rusų kalbos ir literatūros vyr. mokytoja

Svetlana Strazdienė

Rusų kalbos ir literatūros vyr. mokytoja
6a klasės vadovė
30 kabinetas

Galina Pučinskienė

Rusų kalbos ir literatūros mokytoja metodininkė
8b klasės vadovė
49 kabinetas

Regina Kozlovskienė

Etikos/Rusų kalbos vyr. mokytoja
9b klasės vadovė
28 kabinetas

Dmitrij Grican

Anglų kalbos vyr. mokytojas

Irena Pelakauskienė

Anglų kalbos vyr. mokytoja

Margarita Songin

Anglų kalbos  vyr. mokytoja
24 kabinetas

Ziezienė Giedrė

Anglų kalbos mokytoja
47 kabinetas

Irina Gaižauskienė

Anglų kalbos  mokytoja

Angelė Ambrazaitė

Anglų kalbos  vyr. mokytoja

Larisa Gnedaš

Informacinių technologijų vyr. mokytoja
44 kabinetas

Natalja Šaranda

Informacinių technologijų mokytoja
43 kabinetas

Marina Griškevičienė

Matematikos vyr. mokytoja

Natalja Grigutienė

Matematikos vyr. mokytoja

Olga Milošienė

Matematikos mokytoja metodininkė
8a klasės vadovė
48 kabinetas

Ana Kozažišče

Matematikos vyr. mokytoja
6b klasės vadovė
29 kabinetas

Ana Diadiūra

Chemijos mokytoja metodininkė
ana.diadiura@naujamiescio.lt

Alina Makovska

Fizikos vyr. mokytoja
alina.makovska@naujamiescio.lt

Irina Filipova

Biologijos vyr. mokytoja
9a klasės vadovė
41 kabinetas
irina.filipova@naujamiescio.lt

Veslava Vežbovič

Geografijos mokytoja
veslava.vezbovic@naujamiescio.lt

Georgijus Sapožnikovas

Geografijos mokytojas ekspertas
georgij.sapoznikov@naujamiescio.lt

Andrejus Mišris

Istorijos vyr. mokytojas
7a klasės vadovas
22 kabinetas
andrejus.mishris@naujamiescio.lt

Vaidotas Stepanavičius

Pilietiškumo pagrindų mokytojas

Natalija Vasilevskaja

Muzikos vyr. mokytoja
natalija.vasilevskaja@naujamiescio.lt

Irina Mashina

Muzikos mokytoja
irina.mashina@naujamiescio.lt

Liucina Kot

Dailės mokytoja
liucina.kot@naujamiescio.lt

Nijolė Kairiavičienė

Technologijos vyr. mokytoja
nijole.kaireviciene@naujamiescio.lt

Jelena Palevič

Technologijos vyr. mokytoja
jelena.palevic@naujamiescio.lt

Arnoldas Riekumas

Šokių mokytojas ekspertas
5a klasės vadovas
32 kabinetas
arnoldas.riekumas@naujamiescio.lt

Violeta Vanagaitė

Kūno kultūros mokytoja metodininkė
Sporto salė

Neringa Marčenkaitė

Kūno kultūros mokytoja
Sporto salė

Oksana Čistiakova

Pradinio ugdymo vyr. mokytoja
1a klasės vadovė
15 kabinetas

Natalija Lina Gasiukienė

Pradinio ugdymo vyr. mokytoja
2b klasės vadovė
13 kabinetas

Tatjana Ikamienė

Pradinio ugdymo vyr. mokytoja
3a klasės vadovė
1 kabinetas

Galina Michalkevič

Pradinio ugdymo vyr. mokytoja
4b klasės vadovė
36 kabinetas

Svetlana Nechiporenko

Pradinio ugdymo vyr. mokytoja
2a klasės vadovė
12 kabinetas

Morelia Kanarskienė

Pradinio ugdymo vyr. mokytoja
1a klasės vadovė
19 kabinetas

Tamara Chriaškova

Pradinio ugdymo vyr. mokytoja
3b klasės vadovė
35 kabinetas

Jelena Volkova

Pradinio ugdymo vyr. mokytoja
4a klasės vadovė
34 kabinetas