Svarbi informacija dėl koronaviruso profilaktikos

Atkreipiame dėmesį, kad visiems žmonėms, kurie neseniai grįžo iš Kinijos ar Šiaurės Italijos (Lombardijos, Veneto, Pjemonto ir Emilijos-Romanijos regionų) 14 dienų nuo paskutinės buvimo minėtose šalyse dienos  rekomenduojama likti namuose ir stebėti savo sveikatą.
Vaikai, grįžę iš Kinijos ar minėtų Šiaurės Italijos regionų, turi 14 d. likti namuose, jų tėvai – informuoti ugdymo įstaigos administraciją.
Tėvai, grįžę iš Kinijos ar Šiaurės Italijos regionų, turi kreiptis dėl nedarbingumo pažymėjimo išdavimo į Nacionalinį visuomenės sveikatos centrą (NVSC) arba 14 d. dirbti nuotoliniu būdu.
Mokytojai, grįžę iš Kinijos ar minėtų Šiaurės Italijos regionų, turi kreiptis dėl nedarbingumo pažymėjimo išdavimo į Nacionalinį visuomenės sveikatos centrą (NVSC).

Švietimo bendruomenės nariai atsakymų į šiuo metu aktualiausius su koronavirusu susijusius klausimus gali rasti ministerijos internetiniame tinklapyje Informacija dėl koronaviruso >>
Daugiau informacijos  http://nvsc.lrv.lt >>
VILNIAUS MIESTO SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJOS DIREKTORIUS ĮSAKYMAS DĖL KORONAVIRUSO PROFILAKTIKOS VILNIAUS MIESTO UGDYMO ĮSTAIGOSE >>
SAM raštas dėl ugdymo proceso ir darbo organizavimo asmenims, kurie lankėsi Kinijoje ir šiaurės Italijoje >>
Patalpų vėdinimas ir higiena >>
Rankų higiena >>
Dažniausiai užduodami klausimai >>