„Naujamiesčio tulpė“

Lapkričio 12 dieną mūsų mokyklos 7b, 8a ir 9b klasės mokiniai dalyvavo Vilniaus miesto bendruomenės „Naujamiestis. Su meile“ organizuotame projekte „Naujamiesčio tulpė“. Projekto tikslas – Naujamiesčio kiemus, takelius ir aikšteles papuošti visomis spalvomis. Projekto koordinatorė Rita Latvytė kvietė visus naujamiestiečius į sporto ir poilsio aikštelę tarp Vytenio ir Birželio 23-osios gatvių, kad drauge pasodintume šimtus įvairiaspalvių tulpių svogūnėlių, kurie pražydę pavasarį ir papuoštų Naujamiestį. Tulpes sodinti mokė docentė – geriausia tulpių žinovė Regina Juodkaitė. Visus dalyvius atvyko pasveikinti ir Naujamiesčio seniūnas – Mantas Mikšta. Renginio metu vyko tulpių svogūnėlių dalybos gyventojams, vaikus vaišino saldainiais, grojo muzika. Mūsų mokyklai organizatoriai padovanojo tulpių svogūnėlių, kuriuos mokiniai pasodins savo mokyklos kieme. Šventę vainikavo Valstybinio orkestro „Trimitas“ koncertas.
Mūsų mokyklos mokiniai dalyvaudami šiame projekte stiprino socialines-pilietines kompetencijas ir atsakomybę, glaudino bendradarbiavimo su Naujamiesčio seniūnija ir bendruomene ryšius.