Informacinių technologijų konkursas „IT manija“

Kovo 4 dieną Vilniaus „Ryto“ progimnazijoje vyko informacinių technologijų konkursas „IT manija“. Konkurso tikslas – ugdyti aktyvų, kūrybingą, besidomintį informacinėmis technologijomis ir jų pritaikymo gebėjimus įgijusį vaiką bei skatinti Vilniaus miesto mokyklų ir V–VIII klasių mokinių bendravimą ir bendradarbiavimą. Konkurse pirmą kartą dalyvavo ir mūsų mokyklos komandą „IT-riukai“, kurią sudarė 5–8 klasių mokiniai: 5a klasė – Artemij K., 6a klasė – Simona S., 7c klasė – Leon S., 8b klasė – Egor B. Jie varžėsi su devyniolika Vilniaus miesto komandų. Mokiniai atliko komandines užduotis, reikalaujančias bendrųjų IT žinių, dalyvavo greitųjų klausimų „Blic“ rungtyje, atliko asmenines užduotis, kuriose reikėjo parodyti žinias, įgytas IT pamokose. Konkurso pabaigoje mokiniai buvo apdovanoti padėkomis ir atminimo dovanėlėmis bei įamžinti bendroje nuotraukoje. Mūsų mokyklos komanda namo grįžo kupina gerų įspūdžių.