Vilniaus miesto Bendrojo ugdymo mokyklų 5–9 klasių mokinių rusų kalbos (gimtosios) olimpiada

Kovo 29 dieną mūsų mokykloje vyko Vilniaus miesto bendrojo ugdymo mokyklų 5–9 klasių mokinių rusų kalbos (gimtosios) olimpiada. Olimpiadoje dalyvavo 55 mokiniai, kurie atvyko iš skirtingų miesto mokyklų. Olimpiados tema – A. Puškino gyvenimas ir kūryba.
Visus renginio dalyvius pasveikino Vilniaus Naujamiesčio mokyklos kūrybinė 8 klasių mokinių grupė, kuri pristatė poetinį spektaklį, atspindintį A. Puškino epochą.

Olimpiados dalyviai turėjo įveikti užduotis, susijusias su A. Puškino kūryba, gyvenimu. Nusimanyti apie A. Puškino poveikį dailei, muzikai, teatrui, skulptūrai, žinoti apie poeto ryšį su Lietuva. Geriausiai atlikę užduotis mokiniai apdovanoti atminimo dovanėlėmis ir padėkos raštais. Smagu pasigirti, kad tarp geriausiai pasirodžiusiųjų yra ir mūsų mokyklos mokinių! 5 klasių koncentre II vietą užėmė Alisa G., 7 klasių koncentre III vietą užėmė Agapija M., 8 klasių koncentre III vietą užėmė Adrian P.